Denizcilik Fuarı’na Altınova damgası

Denizcilik Fuarı'na Altınova damgası

Europort Turkey Uluslararası Denizcilik Fuarı, Tuzla Viaport Marina'da 35 ülkenin iştirakiyle denizcilik sektörünü buluşturdu. Fuarda Yalova'yı Altınova temsil etti.Europort Turkey...

11 Nisan 2017 - 09:06 - Güncelleme: 11 Nisan 2017 - 09:06

Europort Turkey Uluslararası Denizcilik Fuarı, Tuzla Viaport Marina'da 35 ülkenin iştirakiyle denizcilik sektörünü buluşturdu. Fuarda Yalova'yı Altınova temsil etti.
Europort Turkey Uluslararası Denizcilik Fuarı, sektör temsilcilerinden tam not aldı. Fuara Altınova Belediyesi, Altınova Tersane Girişimcileri A.Ş., Cemre Tersanesi, Özata Tersanesi ve Sanmar Tersanesi de katıldı. Fuarda Türk denizciliği dünya standartlarında teknolojileri, gemi inşadaki başarıları ve yeni pazar hedefleri için Panama, Danimarka, İzlanda, Norveç, Yunanistan, Kenya, İran, Azerbaycan, Meksika, İngiltere gibi ülkelerden gelen alım heyetleri ve ziyaretçilerle bir araya geldi. Denizaltı, savaş gemisi, yüzen elektrik santralleri ve petrol arama platformu gemisi gibi pek çok gemi inşa eden Türk tersaneleri, ürünlerini 35 ülkenin alım heyetlerine tanıttı.

Bu haber 513 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rektör Çamsarı: "Balık çiftlikleri oldubittiye getirilmemeli"
Rektör Çamsarı: "Balık çiftlikleri oldubittiye...
Antalya'da Ekim ayı sonunda deniz keyfi
Antalya'da Ekim ayı sonunda deniz keyfi
denizhaber.com