Filipinler’de batan teknenin tüm yolcuları kurtarıldı
Reklam
Reklam
Reklam

Filipinler'de batan teknenin tüm yolcuları kurtarıldı

Filipinler'de Palawan Adası yakınlarında güçlü dalgaların etkisiyle batan gezi teknesinin tüm mürettebat ve yolcularının kurtarıldığı bildirildi.Filipinler'in Palawan...

10 Nisan 2018 - 00:41 - Güncelleme: 10 Nisan 2018 - 00:41

Filipinler'de Palawan Adası yakınlarında güçlü dalgaların etkisiyle batan gezi teknesinin tüm mürettebat ve yolcularının kurtarıldığı bildirildi.
Filipinler'in Palawan Adası'ndaki tatil yeri El Nido yakınlarında güçlü dalgaların etkisiyle batan motorlu teknede bulunan tüm mürettebat ve yolcularının kurtarıldığı bildirildi. Mimaropa Polis Bölge Şefi Emmanuel Licup, Filipinler'in Palawan Adası'ndaki tatil yeri El Nido yakınlarında güçlü dalgaların etkisiyle batan motorlu teknenin tüm mürettebatının ve yabancı yolcularının güvenli bir şekilde kurtarıldığını bildirdi. Licup, adalara geziye çıkan 'Tameboy' adlı teknenin sert deniz koşullarından dolayı Malitoc Adası yakınlarındaki Saklı Plaj'da demir attığını, teknenin kayalık bölgede kıyıya doğru sürüklendikten bir süre sonra battığını söyledi. Licup, kıyıya yüzmeyi başaran teknenin mürettebat ve yolcularının Filipinler Sahil Koruma ekipleri tarafından kurtarıldığını belirtti.

Bu haber 1223 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kızıltan: "Doğu Akdeniz ve hinterlandı, var olan gücü ile Türkiye'nin yeni Marmara'sıdır"
Kızıltan: "Doğu Akdeniz ve hinterlandı, var olan gücü ile...
Av mevsiminin sonu yaklaşırken balık bollaştı
Av mevsiminin sonu yaklaşırken balık bollaştı
denizhaber.com