Üniversite’ye hazırlık öğrencileri Karadeniz’e gönderildi
Reklam
Reklam
Reklam

Üniversite'ye hazırlık öğrencileri Karadeniz'e gönderildi

Bitlis'in Hizan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen, Hizan Kaymakamlığı ile Hizan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün destekleri ile...

31 Mart 2018 - 12:03 - Güncelleme: 31 Mart 2018 - 12:03

Bitlis'in Hizan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen, Hizan Kaymakamlığı ile Hizan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün destekleri ile üniversiteye hazırlanan 45 öğrenci Karadeniz'e gönderildi.
Üniversite sınavından önce öğrencilerin yoğun çalışma içerisinde olduğunu söyleyen Hizan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erkan Döymaz, "Sınav stresini yaşayan öğrencilerimizi hem sınav stresinden uzaklaştırmak hem de eğlenmek amacıyla böyle bir gezi düzenlemek istedik. Amacımız bu pırıl pırıl olan gençlerimizin ülkemizin kalkınmasında ve birlik beraberliğinde birer hizmetkar olması. Başta Kaymakamımız Bülent Hamitoğlu olmak üzere ve Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz Ercan Özdemir hocamıza verdikleri desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim" dedi.
Gençlik lideri Şerif Ekinci ise, "Hizan Gençlik Merkezinde üniversiteye hazırlanan gençlerimizi sınava motive etmek için böyle bir gezi tertiplemek gereği duyduk. Umarım moral ve motive konusunda faydalı olur. Karadeniz gezimize katkılarından dolayı Kaymakam Beye ve Halk Eğitim Merkezi Müdürümüze çok teşekkür ederiz. Yolumuz ve bahtımız açık olsun" dedi.

Bu haber 1829 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kızıltan: "Doğu Akdeniz ve hinterlandı, var olan gücü ile Türkiye'nin yeni Marmara'sıdır"
Kızıltan: "Doğu Akdeniz ve hinterlandı, var olan gücü ile...
Av mevsiminin sonu yaklaşırken balık bollaştı
Av mevsiminin sonu yaklaşırken balık bollaştı
denizhaber.com