'Deniz Kızı ve Sevimli Korsanlar' adlı tiyatro büyük beğeni aldı

Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, eşi Fulya Kutlu ve protokol eşleri, belediye tarafından minik öğrencilerle buluşturulan 'Deniz Kızı ve Sevimli Korsanlar' adlı tiyatro oyununu...


'Deniz Kızı ve Sevimli Korsanlar' adlı tiyatro büyük beğeni aldı

Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, eşi Fulya Kutlu ve protokol eşleri, belediye tarafından minik öğrencilerle buluşturulan 'Deniz Kızı ve Sevimli Korsanlar' adlı tiyatro oyununu öğrencilerle birlikte seyretti.
Adıyaman Belediyesi tarafından Diyarbakır Devlet Tiyatroları tarafından çocuklar için sahnelenen 'Deniz Kızı ve Sevimli Korsanlar' adlı tiyatro oyunu büyük ilgi gördü.
Türkiye Petrolleri Konferans Salonunda iki perde halinde sahnelenen oyunu miniklerle birlikte seyreden Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu ve eşi Fulya Kutlu, Vali Nurullah Naci Kalkancı'nın eşi Yasemin Kalkancı, Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy'un eşi Ünzile Atasoy ile Emniyet Müdürü Metin Alper'in eşi Kezban Alper, çocukların mutluluğuna ortak oldu.
Özlem Saraç'ın yazdığı, Nuray Ciner'in yönettiği ve görsel şovlarla süslenen 'Deniz Kızı ve Sevimli Korsanlar' adlı tiyatro oyunu salonu dolduran minikler tarafından büyük alkış aldı.

denizhaber.com