Reklam
Reklam
Reklam

Çeşme-Atina feribot seferlerine ara verildi

İzmir'in Çeşme ilçesi ile Atina'nın Lavrion Limanı arasında 30 Haziran'da başlatılan feribot seferleri durduruldu. “Aegean Seaways” adlı feribotla sadece 5 gün yapılabilen seferlere teknik nedenlerden dolayı 30 Temmuz'a kadar ara verildiği açıklandı.

Çeşme-Atina feribot seferlerine ara verildi
26 Temmuz 2019 - 08:42

İzmir'in Çeşme ilçesi ile Yunanistan'ın başkenti Atina'nın Lavrion Limanı arasında başlayan feribot seferlerine 30 Temmuz'a kadar ara verildiği açıklandı. İzmir'in Çeşme ilçesi ile Yunanistan’ın başkenti Atina’nın Lavrion Limanı arasında 30 Haziran tarihinde feribot seferleri başlamıştı. Çeşme Ulusoy Limanı’nda mehterli törenle başlayan feribot seferleriyle ilgili bir gelişme yaşandı. Ege Deniz Yolları Gemi İşletmeciliği adlı firma, Ege'nin iki yakasında turizme ve ihracata büyük katkı sağlaması beklenen seferlerin 30 Temmuz'a kadar ara verildiğini duyurdu.

BİLET BEDELLERİ İADE EDİLİYOR

Şirketin internet sayfasında yapılan duyuruda, “Teknik sebeplerle seferlerimize 30 Temmuz 2019 tarihine kadar ara verilmiştir. Bu sorun giderilene kadar web sitemiz üzerinden bilet satışlarımız durdurulmuştur. Bilet bedelleriniz ödeme yapmış olduğunuz kartlarınıza iade edilecektir. Sorularınız için PNR numaralarınız ile birlikte info@aegeanseaways.com adresine e-posta gönderebilirsiniz” denildi. Öte yandan, şirketin Ulusoy Limanı’na yakın yerde kiraladığı büronun da bir süredir kapalı olduğu görüldü.

DENİZHABER

Bu haber 17817 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • özgür tez
  1 yıl önce
  tam anlamıyla rezalet. bütün p***larımız altüst oldu.
 • Doğa Öz
  1 yıl önce
  Bütün p***larımız alt üst oldu, tam anlamıyla rezalet bir durum. Teknik sebep olarak açık***ıyor ama inandırıcı değil tabiki. Umarım bilet iadesini yaparlar.

denizhaber.com