Reklam
Reklam
Reklam

Fethiye'ye demirleyen Flying Fox'a 1 milyon TL'lik yakıt ikmali yapıldı

Muğla'nın Fethiye ilçesinde, dünyanın en büyük 20 yatından biri olarak değerlendirilen Flying Fox’a, yaklaşık 1 milyon liralık 200 bin litre yakıt ikmali yapıldı.

Fethiye'ye demirleyen Flying Fox'a 1 milyon TL'lik yakıt ikmali yapıldı
20 Ağustos 2019 - 09:25

Muğla'nın Fethiye ilçesinde, dünyanın en büyük 20 yatından biri olarak değerlendirilen Flying Fox’a, yaklaşık 1 milyon liralık 200 bin litre yakıt ikmali yapıldı. Cayman Adaları bayraklı 136 metre uzunluğunda, 21 metre genişliğindeki Flying Fox isimli mega yat, uzun süredir Muğla’nın Bodrum Marmaris ve Fethiye ilçelerinin mavi sularında dolaşıyor.


Gittiği bölgelerde tatilcilerin ilgisini çeken mega yat, yakıt ikmalİ için sabah saatlerinde Fethiye Limanı’na geldi. Üzerinde 10 milyon dolar değerinde helikopter bulunan yata 6 tankerle 200 bin litre yakıt ikmali yapıldı.


Haftalık kirası 1 milyon doların üzerinde olan ve iki helikopter pisti bulunan yat, ikmalin tamamlamasının ardından iskeleden ayrılacağı öğrenildi.


Mega yatın içinde kim olduğu ve nereye gideceği hakkında bilgi verilmedi. Mega yatta, havuz, jakuzi, spa, spor salonu, su sporları ve sinema imkanı bulunduğu belirtildi.

DENİZGAZETE

Bu haber 400 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

denizhaber.com