Reklam
Reklam

Hızırreis Deniz'in görevden alma kararı Resmi Gazetede yayınlandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla 17.10. 2019 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararlarına göre, Kıyı Emniyeti Genel Müdürü Hızırreis Deniz ve Kıyı Emniyeti Genel Müdür Yardımcısı Caner Arseven görevden alındı.

Hızırreis Deniz'in görevden alma kararı Resmi Gazetede yayınlandı
18 Ekim 2019 - 10:58

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'ne ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan atama kararlarına göre, Kıyı Emniyeti Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Hızırreis Deniz ve Kıyı Emniyeti Genel Müdür Yardımcısı Caner Arseven'in kararları yayınlandı.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'ne ve Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Deniz Ticareti Genel Müdürü ve Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyesi Durmuş Ünüvar atandı. Durmuş Ünüvar vekaleten Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğünü sürdürüyordu.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'nde açık bulunan Yönetim Kurulu Üyeliğine ise Salim Özpak getirildi.

Temmuz ayı sonunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan görevden alma ve atama kararlarına göre, Kıyı Emniyeti Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu üyeleri Bedri Olcay Özgürce ve Hakan Vural görevlerinden alınmış, Özgürce'nin yerine Mustafa Bankaoğlu atanırken Vural'ın "Yönetim Kurulu Üyeliği" görevini Durmuş Ünüvar'ın sürdürmesi kararlaştırılmıştı.

kiyi_emniyeti_1.jpgkiyi_emniyeti_2.jpgkiyi_emniyeti_3.jpg

KAPTANHABER

Bu haber 158 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

denizhaber.com