Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Ünlü tarihçi Ortaylı, Urlalılarla buluştu

Urla Belediyesi ve Ankara Üniversitesi Sualtı Arkeolojik Araştırma Merkezi, Türkiye'nin ünlü tarihçisi Prof. Dr. İlber Ortaylı'yı Urlalılarla buluşturdu.Ankara Üniversitesi Mustafa...

Ünlü tarihçi Ortaylı, Urlalılarla buluştu
03 Temmuz 2016 - 12:32 - Güncelleme: 03 Temmuz 2016 - 22:24
Urla Belediyesi ve Ankara Üniversitesi Sualtı Arkeolojik Araştırma Merkezi, Türkiye'nin ünlü tarihçisi Prof. Dr. İlber Ortaylı'yı Urlalılarla buluşturdu.
Ankara Üniversitesi Mustafa V. Koç Deniz Arkeoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi'nde gerçekleşen söyleşiye Urla Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, Emekli Korgeneral Cahit Sarsılmaz, 22. Dönem Milletvekili Türkan Miçooğulları, 21. Dönem Milletvekili Ayşe Gürocak, Limantepe Kazı Başkanı Prof. Dr. Hayat Erkenal ve çok sayıda tarih sever katıldı. Urla'nın arkeolojisi, Ankara Üniversitesi Sualtı Arkeolojik Araştırma Merkezi'nin faaliyetleri ve Anadolu'nun kökeni hakkında yapılan söyleşide, katılımcılar İlber Ortaylı'yı dikkatle dinledi, söyleşi sonunda ise ünlü tarihçiye sorular sordu. Katılmcılar, söyleşi sonunda Ortaylı'yla fotoğraf çekilip, kitap imzalattı.
Bu haber 8438 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

denizhaber.com