Reklam
Reklam

Yalova Tersanelerinden, Devlet Hastanesine Önemli Destek

Yalova Tersaneleri; güncel ihtiyacı tespit edip, Devlet Hastanesine termal kamera hediye ettiler.

Yalova Tersanelerinden, Devlet Hastanesine Önemli Destek
26 Mart 2020 - 10:42 - Güncelleme: 26 Mart 2020 - 10:46

Yalova Tersanelerinden, Devlet Hastanesine Önemli Destek

Meslek Lisesi, İlçe Hastanesi ve birçok sosyal sorumluluk projesine katkı sağlayan Yalova Tersaneleri; güncel ihtiyacı tespit edip, Devlet Hastanesine termal kamera hediye ettiler.

Yalova Devlet Hastanesi Ek Binası girişine kurulan sistem; kapıdan girenlerin beden sıcaklığını otomatik olarak ölçüyor ve belirlenen derecenin üstünde bir sıcaklık görünce sesli ikaz veriyor.

Sistemi Birlikte Denediler

Yalova Devlet Hastanesi Başhekim Vekili Dr. Musa Karabulut ve Tersaneler Birliği Başkan Vekili Orhan Gülcek, hastane kapısından birlikte girerek sistemi denediler. Gülcek “Tersane girişlerinde de kullandığımız bu sistem; fedakâr sağlık personelimizin işini kolaylaştıracak, sağlık personelimiz ve halkımızın güvenliklerini arttıracaktır.” dedi. Karabulut da, Orhan Gülcek beyin nezdinde tüm tersane işletmecilerine teşekkür ettiğini, ifade etti.

Hastane Müdürü Pınar Altınışık, Başhekim Yardımcısı Dr. Gülhan Korkmam ve Hastane Müdür Yardımcıları İbrahim Oktay ve Ferruh Demir’in de katılımlarıyla yapılan sade tören, hep birlikte anı fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

Bu haber 195 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

denizhaber.com